Oyun Konsolu Kontrolcüsü İçinde Kımıl Kımıl Dolanan Böcekler Midenizi Altüst Edecek

Yalan yok, bazılarımız oyun cihazlarına pek de iyi bakmıyor olabilir ancak bu kesinlikle bambaşka bir seviye! Nintendo Switch’in kontrol cihazı içinde kendilerine adeta bir ekosistem kurmuş olan böcekler hallerinden mutlu görünseler de aynı şeyi bu görüntülere maruz kalan oyuncular için söylemek zor.

Kimi oyun ortamları var ki insan “bu pisliğin içinde mouse kullanacak alanı nereden buluyor” diye düşünmeden edemiyor.

Tabi ilk sıkıntı bu değil, orası bariz. Ancak insan ilk şoku atlattıktan sonra uzaklara dalıp ‘neden’ diye sormaktan da kendini alamıyor.

İnternette viral olan görüntüler ise gördüğünüz tüm pis ortamları ve oyun cihazlarını unutturacak cinsten.

Nintendo Switch’in kontrolcüsü içinde kıpraşan şeylerin cihazın bir özelliği olduğunu söylemeyi inanın çok isterdik… Binlerce böceğin istila ettiği kontrolcü artık bir kontrol cihazından ziyade onların evi olmuş. Baktıkça kaşınmaya başladık bile!

Üstelik böcekler sadece içeride de kalmayıp çıkıp bi’ hava alıyorlar. Gelin lafı daha fazla uzatmayalım da gördüğünüz anda elinize flame thrower almak isteyeceğiniz bu kontrolcüye yakından bakalım.

Sıkı durun, cihazın orijinali ise böyle!

Kim der ki böceklerin takılmak için seçtikleri mekan olacak? Daha da önemlisi, bu cihaz o hali nasıl gelmiş olabilir veya cihaz böyleyse ortamın kalanı nasıl?

Baktıkça kaşıntıların tuttuğu bu kontrol cihazına insanların yorumları da pek farklı olmadı.

‘Dokunmaya korkarım, bakmak bile iğrenç’

“Şeker karıncaları. Onları iç mekanlarda çok çılgın yerlerde yaşarlarken buldum. Kolonilere bölünürler ve kurtulmak gerçekten zordur. Genellikle rahatsız edilmedikleri yerler bulurlar ve yavrularını hareket ettirirler.”

“Kelimenin tam anlamıyla anında o b*ku yere düşürür ve muhtemelen evden çıkmak için harekete geçerdim”

“Bu sadece içinde biraz yemek kırıntısı olan bir kontrolcü”

“Sistemde bug (böcek) var”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir