Metin Akpınar’ın Hiç Konuşmayan İkiz Kızlarından Sevgi Katkıcı Duygu Dolu Sözlerle İlk Kez Konuştu

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızları, geçmişle ilgili detayları anlatmaya devam ediyor. Bu kez ikizlerden Sevgi Nebioğlu Katkıcı konuştu. Katkıcı’nın o duygusal sözlerini sizler için derledik.

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan evlilik dışı kızları, detayları anlatmaya devam ediyor.

Bugüne kadar Metin Akpınar’dan herhangi bir manevi destek almadığını söyleyen Duygu Nebioğlu’nun ikiz kardeşi Sevgi, daha önce hiç açıklamada bulunmamıştı hatırlarsanız.

Bu kez Sevgi Nebioğlu Katkıcı da yaşadıklarını anlattı. Ankara Masası programında Fatih Atik’e konuşan Katkıcı’nın programdaki sözlerinden en dikkat çekici olanlarını sizler için derledik.

“Annelik, anne karnında başlar. Annemizin bizi terk ettiğini duyunca çok üzülmüştüm. Bir anne, bunu nasıl yapar dedim. İki aylıkken bizi bırakmış. Anne olduğumda anladım. Bana ‘Ben senin annenim’ dedi.”

‘Hayır sen benim annem değilsin’ cevabını verdim. ‘Neden bıraktın dedim?’ ve hiçbir açıklama yapmadı. Metin Bey’e de sordum, ‘Bizi bildiğiniz halde neden bıraktınız’ dedim. Metin Bey inkar etse de bir süre biyolojik annemizle görüştü” şeklinde konuştu.

“İki aylık bir çocuk sokağa atılır mı? Terk etmedir bu. Ne arayıp ne sormuş. Kardeşimi de tebrik ediyorum. Hep daha çok çaba sarf etti bu süreçte. Metin Akpınar bizi kucaklasa bu olaylar asla yaşanmazdı”

“Metin Akpınar’ın nüfusuna geçmeyeceğiz”

“Nüfusuna geçmedik. Özdener babamın nüfusundayız. Ben de Nebioğlu olarak kalacağım. Akpınar olarak anılmak istemiyorum. Babalık yapıp kıymet verseydi belki ama Özdener babamın yerini asla tutamaz. Metin Bey’in açıklamasındaki ‘Böyle bir anlamsız olay’ ifadesi çok kırıcı. Ve bunu bir baba söylüyor. Çok acı verici bir olay. Bu açıklamanın bir kağıda dökülmesini beklemezdim. Bizim gibi açık yüreklilikle konuşmasını beklerdim ”

“Bundan sonra olacakları görüp yaşamak lazım”

“Önce bunu görüp yaşamak lazım. Kendisi hala bizimle iletişime geçmediyse kabul edememiştir. Baba gibi davranamadı. Ben ondan hemen telefon beklerdim. Hâlâ aramadı. Sessizliğini koruyor. Çok üzücü.’

Katkıcı, kardeşinin ve kendisinin bunca yıl sonra ortaya çıkma sebebini ve miras beklentisi yorumlarını ise şöyle açıkladı:

“Bizi kabul etmesi için. Başka biri de olsa biz o kişiye de biz dava açardık. Annemizi biliyorduk ama babamızı bilmiyorduk. Parası için değil hayır. Kendisi sanatçı olduğu için bu süreçler yaşandı. Biz yine babamız kim diye merak ederdik. Bu Metin Bey olduğu için böyle çok konuşuldu”

Bakalım Metin Akpınar cephesinden konuyla ilgili yeni açıklamalar gelecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir