Soğuk Havalarda Sevdiceğinizle Birlikte Sarılıp İzleyebileceğiniz 10 Tutkulu Film

Havalar soğurken partnerinle senin için odanın sıcaklığını artırmanın yolu birlikte tutkulu filmler izlemekten geçiyor! Bu listemizde size özel film önerilerimiz var…

1. Magic Mike XXL (2015)

Mike Lane dansçı arkadaşlarıyla bir striptiz konvansiyonuna gitmek için yola çıkar. Bu yolda unutulmaz performanslar sergilemeyi amaçlayan bir grup aşırı seksi erkeğin hikayesini izliyoruz!

2. Call Me By Your Name (2017)

İtalya’da geçen bir yaz boyunca duygusal ve romantik ilişkiyi anlatan dokunaklı olduğu kadar tutkulu bir film izlemeye var mısın? Elio ve Oliver arasındaki bu yaz aşkı, duygusal bir serüvene dönüşüyor.

3. Malcolm & Marie (2021)

Malcolm & Marie’de bir gece boyunca, bir çiftin ilişkisinde ortaya çıkan çatışmaları ve derin duygusal anlara tanık oluyoruz. Karakterlerin aralarındaki ilişkiyi ve duygusal karmaşıklıkları derinlemesine keşfederken bir yandan da ilişkilerinin ne kadar tutkulu olduğunu da görüyoruz.

4. Eyes Wide Shut (1999)

New York’ta yaşayan bir doktor, karısıyla yaşadığı cinsel saplantıları ve karanlık bir topluluğun içine girmesinin ardından ne yapacağını şaşırır. Bu film, erotik ve gizemli unsurlarıyla karakterlerin iç dünyalarını araştırırken, cinsellik ve ilişkilerin karmaşıklığını derinlemesine ele alıyor.

5. Mr & Mrs Smith (2005)

Sıradan bir evlilik yaşayan iki casus, birbirlerinin gerçek kimliklerini keşfetmeleri sonucu aksiyon dolu bir şeyin içine düşerler. John ve Jane Smith, birbirlerine karşı olan rekabetlerini ve ilişkilerini yeniden keşfetmeye çalışırken, komik ve heyecan dolu olaylarla dolu bir maceraya atılırlar.

6. The Handmaiden (2016)

1930’larda Kore’de geçen film, mirasın çevresinde dönen entrikaları anlatıyor. Bir hizmetçi ile zengin bir mirasçı arasındaki karmaşık ilişkiyi ve sırları açığa çıkarmaya çalışan bu hikaye fazlasıyla tutkulu…

7. Sleeping With Other People (2015)

İki arkadaş birbirleriyle platonik bir ilişki yaşamaya karar verdikten sonra arkadaşlık ve aşkın karmaşıklıklarını keşfederler. İki aşık karakterimiz geçmiş hatalarından ders çıkarmaya çalışırken, komik ve duygusal anlarla dolu bir ilişkiye başlarlar.

8. 9½ weeks (1986)

Oldukça erotik ve duygusal bir ilişkiyi izlemeye hazır mısınız? Bir galeri müdiresi ile bir iş adamı arasındaki yoğun ve tutkulu bir ilişkiyi izlerken, çekici ve çarpıcı sahnelere tanık oluyoruz.

9. Love & Other Drugs (2010)

İlaç endüstrisinde çalışan bir adam ve onun aşık olduğu kadının hikayesini anlatan bu hikayede bolca tutku ve duygu var. Hikayeyi izlerken bir yandan çiftimizle birlikte libidonuz yükselecek, bir yandan onlarla birlikte duygulanacaksınız.

10. Moulin Rouge (2001)

19. yüzyıl Paris’inde geçen film, ünlü kabare kulübü Moulin Rouge’un sahne arkası hikayesini anlatıyor. Bir yazar ile bir şarkıcı arasındaki tutkulu aşkı ve yaratıcı müzikal sahnelerle dolu maceramızda birçok etkileyici sahne bulunuyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir